יוצרת/ משתפת

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

אם אתם עוקבים אחרי בחשבון האינסטגרם, בוודאי שראיתם את הקיר החדש אצלנו במטבח.
קיבלתי מתנה מהבת של די, האמא האמריקאית שלי, אצטרובל גדול. ראיתי אחד דומה אצל די בבית וכל-כך התלהבתי שהאצטרובל הזה יותר גדול מביצה של בת יענה, שבהזדמנות הראשונה שדי ביקרה את בתה, קים, בקליפורניה, היא הביאה לי אחד. הוא שכב יומיים על השייש. רציתי לתת לו מקום של כבוד, שיראו אותו ושלא יבלע בין כל גווני החום בבית.
הייתה שבת סגרירית, זה לא קורה הרבה, אבל כן- גם באריזונה יש כאלה.
לא היה לנו כוח לנסוע לטייל, ודגדגו לנו האצבעות- היינו חייבים ליצור. זה קורה לנו מידי פעם ואז אנחנו הולכים לטייל בחנויות יד שנייה, חנויות הום דיפו, ובשווקים מקומיים כדי לקבל השראה. החלטתי שבא לי לתלות את האצטרובל במטבח, ושבכלל בא לי להכניס צבע לקירות המטבח. המטבח שלנו כאמור מטבח ניו יורקי- אין בו חלונות, וקיר אחד הרי כיסנו בציורי גיר, והיה עוד קיר קרח ועצוב.

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

דימה כנראה היה עם חום או חולשה, כי הוא נתן לי יד חופשית, בלי יותר מידי דין ודברים והלכנו לגוד וויל (מעין חנות יד שנייה שלפי דעתי כבר צריכה להתחיל לשלם לי אחוזים), וקנינו סכו”ם ישן וזול, ומדף עץ חום שידע ימים יותר טובים. ומוולמרט קנינו ארגז עץ שיהווה מסגרת ראויה לאיצטרובל- והתחלנו ליצור.

איצטרובל בתוך קופסא (רק לי השם הזה מזכיר “משה בתיבה”?)

חומרים:

צבע אקריליק
מכחול
חוט דייג
מברגה
אצטרובל
אופן ההכנה:
צבענו את הארגז בצבע וחיכנו שיתייבש.
קדחנו חור בראשו עם המברגה וקשרנו חוט דייג סביב האצטרובל והעברנו את החוט דרך החור וקשרנו.

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

מדף עם צנצנות

אוגרת צנצנות כפייתית. זה מה שאני. אפילו כשעברנו לארה”ב, כאב לי ממש להשאיר את הצנצנות שלי בארץ (קצת לא נורמאלי- זה ברור). דימה תמיד רוטן שאני שומרת “סתם” צנצנות, אני מצדי מנסה להוכיח כל פעם מחדש שיש הצדקה לאגירה הכפייתית שלי.

חומרים:

צנצנות ריקות
צבע אקריליק ומכחול
פרחים טריים או מלאכותיים.
אופן ההכנה: צבענו את המדף מחנות היד שנייה בצבע אקריליק לבן, חיכינו שיתייבש ותלינו אותו. הנחנו בו את הצנצנות המלאות תועלת, עם פרחים מלאכותיים בתוכם.

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

EAT

אי זוגי תמיד נראה יותר טוב. לא ברור למה, אבל זה פשוט ככה. אז לא יכולתי להסתפק בשני אובייקטים שיהיו תלויים על הקיר. היה לנו קרש גלמוד, שנשאר אחרי כל הפרויקטים שבנינו בבית- והחלטתי לעשות גם איתו משהו.

חומרים:

צבע אקריליק
סכ”ום
דבק אפוקסי
אופן ההכנה: צבענו את הקרש בצבע אקריליק. על בריסטול נפרד הדבקנו את הסכום הישן שרכשנו עם דבק אפוקסי ואייתנו את המילה EAT באנגלית באמצעותו. כשהסכ”ום התייבש, הדבקנו את האותיות שיצרנו לקרש עצמו.

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

שלושה פרויקטים פשוטים וזולים שעזרו לנו להעביר שבת סגרירית וקישטו לנו את המטבח.
איזה מהפרוייקטים הכי אהבתם?
אוהבים יצירות של ‘עשה זאת בעצמך’ ? יש לכם רעיונות שאתם רוצים לשתף אותי בהם? תכתבו לי בתגובות, בפייסבוק, תתייגו אותי באינסטגרם וכמובן אל תשכחו לשמור את ההדרכה הזו בפינטרסט!!

שלוש יצירות שמקשטות לי את המטבח

Comments

comments

Newsletter

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply